Videómikroszkóp OIV 345 (0,7 x - 4,5 x, LED)
Ár:
€ 2.520,00
+ ÁFA
| Cikkszám: | OIV 345 |
|
|
| Gyártó: | |
Leírás és Paraméterek
| Optikai rendszer | Axiális |
| Tubus típusa | Kijelző |
| Nagyítási arány | 6,4:1 |
| Zoom [Min] | 0,7 x |
| Zoom [Max] | 4,5 x |
| Világítási irány | Felső megvilágítás |
| Megvilágítás erőssége felső megvilágítás | 3 W |
| Megvilágítás jellege | felső megvilágítás:LED |
| Fókuszmechanizmus | durvaállítás |
| Kijelző típusa | LCD |
| Kijelző képernyőméret | 12" |
| Kijelző felbontás | 1920×1080 HD |
| Kamera - szenzor típusa | Sony CMOS |
| Kamera - szenzorméret 1/2,8" | |
| Kamera - felbontás 5 MP | |
| Kamera - Framerate | 60 fps |
| Adatkimenet | USB 2.0, HDMI, MicroSD kártyabemenet |
| Munkatávolság | 100 mm |
| Munkadarab magassága [Max] | 110 mm |
| Állvány típusa mechanical | |
| Méretek (Sz×Mé×Ma) | 320×260×450 mm |
| GTIN/EAN szám | 4045761478985 |
