Motoros szakítóerő-mérő készülék 1000 N/1,0 N FMT-W40K1
| Cikkszám: | FMT-W40K1 | |||
szerint minősített gyártónál történő szabványszerű méréshez
Három választható mérőprogram :
Mérési tartomány N: 0-1000
Mérési felbontás N: 1,5 Hőmérsékleti együttható %/K: 0,02 Ismétlési pontosság %F :0,25 Mérési eltérés %F(nom): 1,0 Névleges mérési út mm:0,25 Kihúzási hossz mm: 70 Kábel átmérő mm: 0,5/0,8/1,3/1,5/2,0/2,5/3,0/3,5/4,0/5,0/6,0 Kijelző: LCD, 5 számjegy, 14mm magas Energiaellátás: 24 VDC / 3A Adatkimenet:USB Súly kg:14,5 Méretek:320x160x115mm
|
||||
| Gyártó: | ||||
Technológiák
· Az összes szokványos kábelátmérőt lefedi.
· Befogó adapter 12 különböző résszélességgel 0,5mm-től 6,0mm-ig
· A befogó adapter rögzítésére lehetővé teszi a különböző befogó cseréjét.
· Ergonomikus kivitelezés nehéz bázistalppal nitridált acélból
· Csúszásmentes használat
· Az USB adatkimeneten keresztül a mérési eredmények MsExcel-ben könnyen kezelhetők.
· Statisztikai kiértékeléssel rendelkező teljes PDF jegyzőkönyv létrehozható.
· Kábelcsatlakozás vizsgálata IEC, DIN, EN, BS, UL, SAE, MIL és NASA szabvány szerint.
· Helytakarékos és csúszásmentes asztali készülék karcolásmentes bázislappal.
· A legkülönbözőbb felszíni anyagok biztos megfogása szorító-és szakító berendezésének köszönhetően.
- Hét fokozatban állítható(10-200 mm/min) egyenletes húzási sebesség
-
Három választható mérőprogram :
-Szakítóvizsgálat
-Terhelési vizsgálat
-Terhelési vizsgálat és azt követő szakítóvizsgálat
Leírás és Paraméterek
· Az összes szokványos kábelátmérőt lefedi.
· Befogó adapter 12 különböző résszélességgel 0,5mm-től 6,0mm-ig
· A befogó adapter rögzítésére lehetővé teszi a különböző befogó cseréjét.
· Ergonomikus kivitelezés nehéz bázistalppal nitridált acélból
· Csúszásmentes használat
· Az USB adatkimeneten keresztül a mérési eredmények MsExcel-ben könnyen kezelhetők.
· Statisztikai kiértékeléssel rendelkező teljes PDF jegyzőkönyv létrehozható.
· Kábelcsatlakozás vizsgálata IEC, DIN, EN, BS, UL, SAE, MIL és NASA szabvány szerint.
· Helytakarékos és csúszásmentes asztali készülék karcolásmentes bázislappal.
· A legkülönbözőbb felszíni anyagok biztos megfogása szorító-és szakító berendezésének köszönhetően.
- Hét fokozatban állítható(10-200 mm/min) egyenletes húzási sebesség
-
Három választható mérőprogram :
-Szakítóvizsgálat
-Terhelési vizsgálat
-Terhelési vizsgálat és azt követő szakítóvizsgálat
| Mérési tartomány N | 0-1000 |
| Mérési felbontás N | 1,5 |
| Hőmérsékleti együttható %/K | 0,02 |
| Ismétlési pontosság %F | 0,25 |
| Mérési eltérés %F(nom) | 1,0 |
| Névleges mérési út mm | 0,25 |
| Kihúzási hossz mm | 70 |
| Kábel átmérő mm | 0,5/0,8/1,3/1,5/2,0/2,5/3,0/3,5/4,0/5,0/6,0 |
| Kijelző | LCD, 5 számjegy, 14mm magas |
| Energiaellátás | 24 VDC / 3A |
| Adatkimenet | USB |
| Súly kg | 14,5 |
| Méretek | 320x160x115mm |
