Digitális erőmérő Alluris FMI-S20K5 (0-5000N/1N)
| Cikkszám: | FMI-S20K5 |
|
Napcellás kivitel Csúcsérték kijelzés: van Adatkimenet: nincs Mérési tartomány: 0-5000N Mérési felbontás: 1,0N Pontosság: +/-0,2% (+/-1 digit) Hőmérsékleti együttható %/K :0,02 Ismétlési pontosság %F:0,04 Mérési eltérés %F(nom):0,3 Kúszás (5 min) %F:0,15 Kijelző: LCD, 5 számjegy, 12mm magas Energiaellátás: Napcella /belső akkumulátor Súly: 1150g Méretek: 150x82x29mm Mérőtengely csatlakozó menete: M10 Védelem: IP65 Tartozékok:
|
|
| Gyártó: | |
Technológiák
· 0,2%-os pontosságú csúcsérték felvétel a törés-vagy szakadási erő pontos felméréséhez
· Mindig üzemkész a napcellás energiaellátásnak köszönhetően.
· Automatikus kijelzőforgatás, kézi mérőeszköz vagy mérőállványba beépítve.
· 500% ig terjedő túlterhelés védelem robusztus nitridált ácél háznak köszönhetően.
Leírás és Paraméterek
· 0,2%-os pontosságú csúcsérték felvétel a törés-vagy szakadási erő pontos felméréséhez
· Mindig üzemkész a napcellás energiaellátásnak köszönhetően.
· Automatikus kijelzőforgatás, kézi mérőeszköz vagy mérőállványba beépítve.
· 500% ig terjedő túlterhelés védelem robusztus nitridált ácél háznak köszönhetően.
| Mérési tartomány | 0-5000N |
| Mérési felbontás | 1,0N |
| Pontosság | +/-0,2% (+/-1 digit) |
| Hőmérsékleti együttható %/K | 0,02 |
| Ismétlési pontosság %F | 0,04 |
| Mérési eltérés %F(nom) | 0,3 |
| Kúszás (5 min) %F | 0,15 |
| Adatkimenet | nincs |
| Kijelző | LCD, 5 számjegy, 12mm magas |
| Energiaellátás | Napcella /belső akkumulátor |
| Súly | 1150g |
| Méretek | 150x82x29mm |
| Mérőtengely csatlakozó menete | M10 |
| Védelem | IP65 |
