Digitális erőmérő Alluris FMI-B20C2 (0-250N/0,05N)
Ár:
€ 834,00
+ ÁFA
| Cikkszám: | FMI-B20C2 |
|
Csúcsérték kijelzés: van Adatkimenet: nincs Mérési tartomány: 0-250N Mérési felbontás: 0,5N Pontosság: +/-0,2% (+/-1 digit) Hőmérsékleti együttható %/K :0,02 Ismétlési pontosság %F:0,04 Mérési eltérés %F(nom):0,3 Kúszás (5 min) %F:0,15 Kijelző: LCD, 5 számjegy, 12mm magas Energiaellátás: belső LiPo akku, üzemidő:150h Súly: 480g Méretek: 150x82x29mm Mérőtengely csatlakozó menete: M6 Védelem: IP40 Tartozékok:
|
|
| Gyártó: | |
Technológiák
- 0,2%-os pontosságú csúcsérték felvétel a törés-vagy szakadási erő pontos felméréséhez
- Akár 150 üzemóra hálózati töltés nélkül a tölthető LiPo elemnek köszönhetően.
- Automatikus kijelzőforgatás, kézi mérőeszköz vagy mérőállványba beépítve.
- 500% ig terjedő túlterhelés védelem robusztus alumíniumöntvény háznak köszönhetően.
Leírás és Paraméterek
- 0,2%-os pontosságú csúcsérték felvétel a törés-vagy szakadási erő pontos felméréséhez
- Akár 150 üzemóra hálózati töltés nélkül a tölthető LiPo elemnek köszönhetően.
- Automatikus kijelzőforgatás, kézi mérőeszköz vagy mérőállványba beépítve.
- 500% ig terjedő túlterhelés védelem robusztus alumíniumöntvény háznak köszönhetően.
| Mérési tartomány | 0-250N |
| Mérési felbontás | 0,5N |
| Pontosság | +/-0,2% (+/-1 digit) |
| Hőmérsékleti együttható %/K | 0,02 |
| Ismétlési pontosság %F | 0,04 |
| Mérési eltérés %F(nom) | 0,3 |
| Kúszás (5 min) %F | 0,15 |
| Adatkimenet | nincs |
| Kijelző | LCD, 5 számjegy, 12mm magas |
| Energiaellátás | belső LiPo akku, üzemidő:150h |
| Súly | 480g |
| Méretek | 150x82x29mm |
| Mérőtengely csatlakozó menete | M6 |
| Védelem | IP40 |
