Digitális erőmérő adatkimenettel Alluris FMI-S30C1 (0-100N/0,02N)
Ár:
€ 954,00
+ ÁFA
| Cikkszám: | FMI-S30C1 |
|
Napcellás kivitel Csúcsérték kijelzés: van Adatkimenet: USB, Hirózis Statisztikai funkció: van Határérték funkció: van Mérési tartomány: 0-100N Mérési felbontás: 0,02N Pontosság: +/-0,15% (+/-1 digit) Hőmérsékleti együttható %/K :0,02 Ismétlési pontosság %F:0,03 Mérési eltérés %F(nom):0,3 Kúszás (5 min) %F:0,1 Kijelző: LCD, 5 számjegy, 12mm magas Energiaellátás: Napcella /belső akkumulátor Súly: 480g Méretek: 150x82x29mm Védelem: IP40 Tartozékok:
|
|
| Gyártó: | |
Leírás és Paraméterek
| Mérési tartomány | 0-100N |
| Mérési felbontás | 0,02N |
| Pontosság | +/-0,15% (+/-1 digit) |
| Hőmérsékleti együttható | %/K 0,02 |
| Ismétlési pontosság | %F 0,03 |
| Mérési eltérés %F(nom) | 0,3 |
| Kúszás (5 min) | %F 0,1 |
| Kijelző | LCD, 5 számjegy, 12mm magas |
| Energiaellátás | Napcella /belső akkumulátor |
| Súly | 480g |
| Méretek | 150x82x29mm |
| Védelem | IP40 |
