Sztereó-zoom mikroszkóp 0,7 x - 4,5 x, 3W LED (Felső megvilágítás/ átmenyő fény)
Ár:
€ 640,00
+ ÁFA
| Cikkszám: | OZL 465 |
|
|
| Gyártó: | |
Leírás és Paraméterek
| Optikai rendszer | Greenough |
| Tubus típusa | Binokuláris |
| Szemlencse nagyítás | 10 x |
| Szemlencse látómező | 20 mm |
| Nagyítási arány | 6,4:1 |
| Zoom [Min] | 0,7 x |
| Zoom [Max] | 4,5 x |
| Világítási irány | felső megvilágítás, átmenő fény |
| Megvilágítás erőssége átmenő fény | 3 W |
| Megvilágítás jellege átmenő fény | LED |
| Megvilágítás erőssége felső megvilágítás | 3 W |
| Megvilágítás jellege felső megvilágítás | LED |
| Fókuszmechanizmus | durvaállítás |
| Munkatávolság | 105 mm |
| Munkadarab magassága [Max] | 140 mm |
| Állvány típusa oszlop | |
| Méretek (Sz×Mé×Ma) | 300×240×420 mm |
| GTIN/EAN szám | 4045761207516 |
