Sztereó-zoom mikroszkóp-készlet (Binokular, Universal (teleszkópos kar alaplappal), 0,7 x - 4,5 x, 4,5W LED (Felső megvilágítás))
Ár:
€ 950,00
+ ÁFA
| Cikkszám: | OZL 961 |
|
|
| Gyártó: | |
Leírás és Paraméterek
| Optikai rendszer | Greenough |
| Tubus típusa | Binokuláris |
| Szemlencse nagyítás | 10 x |
| Szemlencse látómező | 20 mm |
| Nagyítási arány | 6,4:1 |
| Zoom [Min] | 0,7 x |
| Zoom [Max] | 4,5 x |
| Világítási irány | Felső megvilágítás |
| Megvilágítás erőssége felső megvilágítás | 4,5 W |
| Megvilágítás jellege | felső megvilágítás:LED |
| Fókuszmechanizmus | durvaállítás |
| Munkatávolság | 100 mm |
| Munkadarab magassága [Max] | 140 mm |
| Állvány típusa univerzális (teleskópos kar alaplappal) | |
| Méretek (Sz×Mé×Ma) | 700×255×600 mm |
| GTIN/EAN szám | 4045761189430 |
