Metallurgiai mikroszkóp (Invers) OLM 171
Ár:
€ 3.950,00
+ ÁFA
| Cikkszám: | OLM 171 |
|
|
| Gyártó: | |
Leírás és Paraméterek
| Optikai rendszer | Infinity |
| Tubus típusa | Trinokuláris |
| Szemlencse nagyítás | 10 x |
| Szemlencse látómező | 22 mm |
| Revolver objektívbefogadása | 5 |
| Világítási irány | Felső megvilágítás |
| Megvilágítás erőssége felső megvilágítás | 50 W |
| Megvilágítás jellege | felső megvilágítás:Halogen |
| Kondenzor típusa | szenderd |
| Kondenzor rögzítése | fix |
| Fókuszmechanizmus | Koaxiális durva és finomállítás |
| Finomállítás minimum | 0,002 mm |
| Méretek (Sz×Mé×Ma) | 747×271×379 mm |
| GTIN/EAN szám | 4045761267602 |
