Metallurgiai mikroszkóp (Invers) OLM 170
Ár:
€ 3.000,00
+ ÁFA
| Cikkszám: | OLM 170 |
|
|
| Gyártó: | |
Leírás és Paraméterek
| Optikai rendszer | Infinity |
| Tubus típusa | Trinokuláris |
| Szemlencse nagyítás | 10 x |
| Szemlencse látómező | 20 mm |
| Sztenderd objektívek | 5×, 10×, 20×, 50× |
| Lencseminőség | Infinity Plan |
| Revolver objektívbefogadása | 4 |
| Világítási irány | Felső megvilágítás |
| Megvilágítás erőssége felső megvilágítás | 5 W |
| Megvilágítás jellege | felső megvilágítás:LED |
| Kondenzor típusa | szenderd |
| Kondenzor rögzítése | fixed |
| Fókuszmechanizmus | Koaxiális durva és finomállítás |
| Finomállítás minimum | 0,002 mm |
| Méretek (Sz×Mé×Ma) | 470×240×330 mm |
| GTIN/EAN szám | 4045761356665 |
