Digitális sztereómikroszkóp készlet (0,7 x - 4,5 x | USB 2.0)
Ár:
€ 1.160,00
+ ÁFA
| Cikkszám: | OZL 466C825 |
OZL 466
ODC 825
|
|
| Gyártó: | |
Leírás és Paraméterek
| Optikai rendszer | Greenough |
| Tubus típusa | Trinokuláris |
| Szemlencse nagyítás | 10 x |
| Szemlencse látómező | 20 mm |
| Nagyítási arány | 6,4:1 |
| Zoom [Min] | 0,7 x |
| Zoom [Max] | 4,5 x |
| Világítási irány | Átmenő fény |
| Megvilágítás erőssége átmenő fény | 3 W |
| Megvilágítás jellege átmenő fény | LED |
| Megvilágítás erőssége felső megvilágítás | 3 W |
| Megvilágítás jellege | felső megvilágítás:LED |
| Fókuszmechanizmus | durvaállítás |
| Kamera - szenzor típusa | CMOS |
| Kamera - színmélység | Colour |
| Kamera - szenzorméret 1/2,5" | |
| Kamera - felbontás | 5,1 MP |
| Kamera - Framerate | 6,8 - 55 fps |
| Adatkimenet | USB 2.0 |
| Munkatávolság | 105 mm |
| Munkadarab magassága [Max] | 140 mm |
| Állvány típusa oszlop | |
| Méretek (Sz×Mé×Ma) | 300×240×490 mm |
| GTIN/EAN szám | 4045761228702 |
