Digitális sztereómikroszkóp készlet (0,7 x - 4,5 x | WLAN, USB 2.0, HDMI, MicroSD kártyabemenet)
Ár:
€ 1.740,00
+ ÁFA
| Cikkszám: | OZL 464T241 |
|
|
| Gyártó: | |
Leírás és Paraméterek
| Optikai rendszer | Greenough |
| Tubus típusa | Trinokuláris |
| Szemlencse nagyítás | 10 x |
| Szemlencse látómező | 20 mm |
| Nagyítási arány | 6,4:1 |
| Zoom [Min] | 0,7 x |
| Zoom [Max] | 4,5 x |
| Világítási irány | felső megvilágítás, átmenő fény |
| Megvilágítás erőssége átmenő fény | 3 W |
| Megvilágítás jellege átmenő fény | LED |
| Megvilágítás erőssége | felső megvilágítás 3 W |
| Megvilágítás jellege | felső megvilágítás:LED |
| Fókuszmechanizmus | durvaállítás |
| Kijelző típusa | LCD érintőképernyő |
| Kijelző képernyőméret | 9,7" |
| Kijelző felbontás | 2048×1536 |
| mcuDetails | Quad Core Cortex-A17; 1,8 GHz |
| Kamera - szenzor típusa | Sony CMOS |
| Kamera - színmélység | Colour |
| Kamera - szenzorméret 1/2,8" | |
| Kamera - felbontás 5 MP | |
| Kamera - Framerate | 30 fps |
| Adatkimenet | WiFi szenderd, USB 2.0, HDMI, MicroSD kártyabemenet |
| C-Mount nagyítás | 0,5 x |
| Munkatávolság | 105 mm |
| Munkadarab magassága [Max] | 140 mm |
| Állvány típusa. oszlop | |
| Méretek (Sz×Mé×Ma) | 300×240×640 mm |
| GTIN/EAN szám | 404576122854 |
