Digimatic tolómérő 0-150/0,01 mm IP67
Ár:
€ 202,00
+ ÁFA
| Cikkszám: | 500-706-20 |
|
|
|
Leírás és Paraméterek
| Mérési tartomány | 0 - 150 mm |
| Mélységmérő | Sík |
| Adatkimenet | Nincs |
| Pontosság | ±0,02 mm |
| Hibahatár | ±0,04 mm |
| Felbontás | 0,01 mm |
| Kijelző | LCD, karakter magasság 9 mm |
| ORIGIN (ABS nullapont) | Igen |
| Auto kikapcsolás (< 20 perc) | Igen |
| Riasztás alacsony felszültségnél | Igen |
